Tego typu artykuły tekturowe są najlepszym przykładem połączenia funkcjonalności i estetyki. Kartony kaszerowane wyróżniają się bowiem na tle innych opakowań ozdobnym charakterem, dzięki któremu znajdują zastosowanie w różnych branżach. Takie pudełka nadają się do zarówno do wysyłania towarów o niewielkich gabarytach, jak i eksponowania określonych produktów. Atrakcyjny wygląd nie wpływa jednak na ich wytrzymałość, ponieważ cechują się zwiększoną grubością. Połączenie licznych zalet sprawia, że dostępne w naszej ofercie opakowania kaszerowane to najlepszy wybór wśród ozdobnych pudełek i artykułów wykorzystywanych do pakowania przedmiotów.

BoxPro – estetyczne i wytrzymałe kartony kaszerowane

Nie tylko dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości pudełka tekturowe, ale też oferujemy opcję dostosowania szczegółów realizacji do sprecyzowanych oczekiwań. Na powierzchni kartonów kaszerowanych możemy umieścić nadruk wykonany metodą fleksograficzną lub offsetową. Umożliwia to zyskanie personalizowanych opakowań, które świetnie sprawdzą się do użytku w firmie z niemal dowolnej branży.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pudełka ozdobne powinny przykuwać spojrzenia atrakcyjną oprawą graficzną. Dlatego dbamy o każdy szczegół realizacji, by kaszerowane opakowania zachwycały walorami wizualnymi, nie tracąc przy tym funkcjonalności. Dzięki temu kartony z naszej oferty stanowią świetny wybór dla klientów szukających wytrzymałych, a przy tym estetycznych artykułów o ozdobnym charakterze.

Zapraszamy do składania zamówień na kartony kaszerowane

Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie w asortymencie BoxPro pudełka odpowiadające konkretnym oczekiwaniom. Dostępne w tej kategorii kartony ozdobne są od podstaw projektowane tak, by jak najlepiej sprawdzać się w roli opakowań na różnego rodzaju przedmioty. Są lekkie, a przy tym wytrzymałe i niezwykle estetycznie wykonane. Zachęcamy więc do zapoznania się z wyborem tekturowych wyrobów i składania zamówień. W razie pojawienia się pytań na temat kartonów kaszerowanych prosimy o kontakt - chętnie udzielimy potrzebnych informacji.