Produkty zadrukowane offsetowo i fleksograficznie zapewniają doskonałe zabezpieczenie Twojego asortymentu, posiadając jednocześnie doskonałe walory wizualne. BoxPro dostarcza pudełka reklamowe składane oraz skrzynki kartonowe wykonane z wszystkich rodzajów kartonów - falistych, litych, jak również kaszerowanych.

W naszym przedsiębiorstwie w Pile posiadamy własny dział projektowania, dzięki temu oferujemy optymalne rozwiązania w zakresie opakowań wielopunktowo klejonych, skrzynek, rękawów, tac, czy systemów „shelf ready”.

Oferujemy gotowe rozwiązania w zakresie produktów wykonanych z tektury litej i falistej.
Rękawy tekturowe
Dzięki nim można zapewnić bezpieczeństwo transportowanych towarów. Rękawy tekturowe są nasuwane na zewnętrzną część opakowania lub na powierzchnię produktów. Ich zadaniem jest zabezpieczanie artykułów przed uszkodzeniami. Są bardzo często wykorzystywane do ochrony pudełek na płyty CD lub DVD, a także w przypadku niektórych książek oraz elektroniki.
Systemy "shelf ready"
Ich wykorzystanie całkowicie odmieniło sposób pakowania produktów. Systemy „shelf ready” to opakowania, które mają nie tylko zabezpieczyć produkt podczas transportu, ale także wyeksponować go na sklepowej półce. Produkty tego typu są stworzone z myślą o handlu detalicznym, dlatego ich wielkość jest przystosowana do typowych, sklepowych półek.
Skrzynki kartonowe
Swoje zastosowanie znajdują w niemal każdej branży. Dzieje się tak dlatego, że skrzynki kartonowe mogą pomieścić w sobie stosunkowo dużo towarów, znacznie ułatwiając ich transport. Sprawdzają się także podczas magazynowania, umożliwiając przechowywanie dużych ilości produktów na stosunkowo małej powierzchni.
Składane pudełka
Zajmujemy się nie tylko ich produkcją, ale także projektowaniem. Dzięki temu oferowane przez nas składane pudełka wyróżniają się na tle innych i zwracają uwagę klientów, zachęcając do zapoznania się z danym artykułem. Nasze produkty bardzo dobrze sprawdzają się również podczas transportu oraz magazynowania artykułów.
Opakowania wielopunktowo klejone
Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich konstrukcja była wytrzymała, a jednocześnie ekonomiczna. Dzięki temu znajdują swoje zastosowanie w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach. Opakowania wielopunktowo klejone, oferowane przez nasze przedsiębiorstwo z Piły, bardzo dobrze sprawdzają się zarówno podczas transportu, jak i magazynowania towarów.