Pragniemy Państwu zaoferować produkty, takie jak teczki reklamowe oraz firmowe, których wykorzystanie z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa i pozwoli zaprezentować ofertę w atrakcyjny oraz przystępny sposób. Poza drukiem, w ramach naszych usług oferujemy także projektowanie okładek oraz innych elementów wymagających estetycznej oprawy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty współpracy w zakresie produkcji: segregatorów, książek, katalogów, broszur oraz innych produktów, realizowanych na specjalne zmówienia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa z Piły.
Katalogi
Ich wykorzystanie znacznie ułatwia przedstawienie klientowi oferty. Katalogi sprawdzają się w trakcie targów, spotkań z klientami oraz wielu innych wydarzeń promocyjnych. Mogą być wykorzystane przez handlowca do przedstawienia klientowi oferty lub podarowane do samodzielnego zapoznania się z asortymentem.
Okładki
Gdy czytelnik staje przed wyborem książki, pierwszym elementem na jakim spoczywa jego wzrok jest okładka. Jeśli jest zaprojektowana w oryginalny, ciekawy sposób i wywiera dobre pierwsze wrażenie na odbiorcy, szansa na to, że odbiorca będzie chciał zapoznać się treścią znajdującą się w środku, znacząco rośnie.
Broszury
Charakteryzują się niewielką objętością oraz kompaktowym rozmiarem. Dzięki temu broszury stanowią jeden z najwygodniejszych sposobów na przedstawienie swojej oferty klientom. W ten sposób można przekazać potencjalnemu klientowi podstawową wiedzę na temat przedsiębiorstwa, a także wytwarzanych produktów lub świadczonych usług.
Teczki
Bardzo dobrze sprawdzają się podczas przechowywania firmowych dokumentów. Teczki mogą być wykorzystywane również do przekazania klientom umów lub materiałów marketingowych, zawierających informacje dotyczące przedsiębiorstwa oraz jego oferty. Stanowią również podstawowe narzędzie do przechowywania oraz przenoszenia dokumentów, dlatego są niezbędnym wyposażeniem każdego biura.