BoxPro produkuje oraz dystrybuuje szeroką gamę produktów POS i display, np. kartonowych standów reklamowych. Są to produkty, które dodadzą koloru oraz życia Twojemu obszarowi ekspozycyjnemu w sklepie, galerii, kinie czy wszędzie, gdzie może je zobaczyć Twój potencjalny klient.

Nasz wszechstronny wachlarz rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak standy reklamowe POS, czy display kartonowy, pozwala na różnoraką ekspozycję produktów np: artykułów promocyjnych i standardowych, próbek, broszur (lub czegokolwiek innego!), aby możliwie jak najlepiej przyciągały wzrok Twoich potencjalnych klientów. Standy, czy reklama display kartonowy oraz wszelkiego rodzaju ekspozytory POS stanowią bardzo ważne narzędzie marketingowe, ponieważ są one wykorzystywane do marketingu bezpośredniego, w miejscu robienia zakupów lub w jego pobliżu. Z tego powodu mają bardzo duży wpływ na decyzje zakupowe klientów, poprzez ekspozycję towaru i ukazywanie go w atrakcyjny sposób.

Odpowiednie wyeksponowanie produktu to klucz do jego sprzedaży

Jak zachęcić potencjalnego klienta do zakupu oferowanych artykułów? Przede wszystkim, tak jak już wspomnieliśmy, należy go zachęcić świetną i interesującą ekspozycją towaru, dzięki której jego zaciekawienie spowoduje chęć wypróbowania produktu. Jednym z najciekawszych sposobów na wyróżnienie artykułów są tworzone przez naszą firmę displaye kartonowe. Mimo upływu lat ich popularność wcale nie maleje, o czym możemy przekonać się, przechadzając się po galeriach handlowych oraz obiektach handlowo-usługowych. Praktycznie każda szanująca się sieć sklepów oraz marek produkujących towary posiada kartonowe standy, displaye czy też innego rodzaju ekspozytory POS. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż jest atrakcyjna forma pokazania swoich artykułów.

Ekspozytory POS to znakomita reklama na branżowych targach

Chcesz przyciągnąć nowych, potencjalnych klientów, a konkurencja wcale nie próżnuje? Efektowne nośniki reklamy potrafią zdziałać prawdziwe cuda! Oferowane przez firmę BoxPro ekspozytory POS w postaci displayów oraz standów kartonowych doskonale sprawdzą się jako promocja własnej marki produktów lub usług podczas branżowych targów czy też różnego rodzaju eventów. Można je również wykorzystać w handlowych punktach usługowych, muzeach, teatrach czy też innych obiektach użyteczności publicznej. Jak można zauważyć, największą zaletą oferowanych przez naszą firmę ekspozytorów POS jest ich uniwersalność, gdyż nie tylko można je umieścić w dowolnym miejscu, ale też wyeksponować praktycznie dowolny produkt.

Dbamy o wyjątkowość oraz najwyższe wykonanie każdego projektu

By displaye oraz standy kartonowe zainteresowały potencjalnego klienta, przede wszystkim należy przygotować przemyślany projekt. Unikatowa realizacja ekspozytorów POS na pewno zapadnie w pamięci konsumentów i pozostanie w niej na długi czas. Poza tym koszt opisywanego rodzaju nośnika reklamy jest relatywnie niski, co czyni wykonanie go niezwykle opłacalną inwestycją, która szybko może się zwrócić. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług, dlatego też gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz terminowość wykonywanego zlecenia.

W naszym przedsiębiorstwie, którego siedziba mieści się w Pile, oferujemy gotowe rozwiązania w zakresie produktów wykonanych z tektury litej i falistej.

Mamy nadzieję, że nawiążą Państwo z nami kontakt w celu sprawdzenia naszego profesjonalizmu.

Proszę zapoznaj się z prezentowanymi przez nas realizacjami i skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.