BoxPro produkuje oraz dystrybuuje szeroką gamę produktów POS i display, np. kartonowych standów reklamowych. Są to produkty, które dodadzą koloru oraz życia Twojemu obszarowi ekspozycyjnemu w sklepie, galerii, kinie czy wszędzie, gdzie może je zobaczyć Twój potencjalny klient.

Nasz wszechstronny wachlarz rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak standy reklamowe POS, czy display kartonowy, pozwala na różnoraką ekspozycję produktów np: artykułów promocyjnych i standardowych, próbek, broszur (lub czegokolwiek innego!), aby możliwie jak najlepiej przyciągały wzrok Twoich potencjalnych klientów. Standy, czy reklama display kartonowy oraz wszelkiego rodzaju ekspozytory POS stanowią bardzo ważne narzędzie marketingowe, ponieważ są one wykorzystywane do marketingu bezpośredniego, w miejscu robienia zakupów lub w jego pobliżu. Z tego powodu mają bardzo duży wpływ na decyzje zakupowe klientów, poprzez ekspozycję towaru i ukazywanie go w atrakcyjny sposób.

W naszym przedsiębiorstwie, którego siedziba mieści się w Pile, oferujemy gotowe rozwiązania w zakresie produktów wykonanych z tektury litej i falistej.

Mamy nadzieję, że nawiążą Państwo z nami kontakt w celu sprawdzenia naszego profesjonalizmu.

Proszę zapoznaj się z prezentowanymi przez nas realizacjami i skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.